Grandstream IP Telefon Ürünleri

Grandstream UCM 6100 – 500 Aboneli IP Santral Çözümü

Grandstream UCM6100, IP Santral standartlarını yeniden dizayn ediyor. Her sene ödenen lisans ücretleri, kullanıcı başına lisanslama, donanımsal değişikliklerde gelen yıllık yenileme ücretlerini unutabilirsiniz. Raporlama, ses kaydı, IVR, mobil kullanıcı gibi gelişmiş özelliklerin bir standart olduğunu da eklemek gerekiyor. Yeni bir dahili eklemek için sadece IP telefonu takmanız yeterli, otomatik kurulum ve konfigürasyon desteği ile telefon üzerinden konfigürasyon dönemi de sona eriyor. Ofis içinde ya da dışında LDAP ve XML telefon rehberi desteği ile artık gelen çağrıları ismi ile görüp karşılayabileceksiniz. Ayrıca UCM6100’ün gelişmiş özelliklerine ekonomik koşullar ile sahip olabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

  1. - 500 SIP dahilisi oluşturma desteği, 60’a kadar eş zamanlı görüşme kapasitesi ve 32 kullanıcıya kadar konferans yapabilme.
  2. - 1GHz ARM Cortex A8 işlemci
  3. - 512 MB DDR Ram, 4GB NAND Flash
  4. - Entegre 2/4/8/16 PSTN FXO port, 2 analog FXS port ve 50 SIP trunk oluşturabilme.
  5. - Entegre Gigabit ethernet portu PoE destekli, USB ve SD card slotu
  6. - UCM6102/6104 dual ethernet (switch/router mod)
  7. - Gelişmiş koruma seçenekleri (SRTP, TLS ve HTTPS)
  8. - Kötü kullanıcılara karşı koruma: Fail2ban, Whitelist, Blacklist, sistem uyarı gönderme (email olarak)
  9. - Grandstream cihazlarına (IP-telefon, gateway vs) santral web ara yüzünden konfig gönderebilme

Grandstream IP Telefon Ürünleri

GXP serisi IP telefonlar kurumsal iletişim verimliliğini düşünerek renkli ekran ya da maliyet odaklı alternatifleri ile oldukça geniş bir seçenek aralığı sunar.
Bluetooth fonksiyonu ile kulaklık ya da akıllı telefon entegrasyonunu mümkün kılan GXP serisi IP telefonlar renkli ekran üzerinde tasarlanan standart ya da sonradan yüklenebilecek XML servisler ile farklılık yaratır. Yönetici, sekretarya amaçlı olarak kullanılan BLF/hızlı arama tuşları ile 120 adete kadar meşguliyet takibi mümkündür.

GXV serisi Video IP telefonlar ile kurumsal iletişim kültürü yeniden oluşuyor. Video Konferans verimliliği masaüstü konforunda kullanıma sunulurken maliyet odaklı alternatif oluşturuyor
Android işletim sistemi sayesine Popüler Google Play uygulamalarından Skype, Microsoft Lync, Hangout gibi birçok uygulama yüklenip kullanılabilmektedir. Bluetooth fonksiyonu ile kulaklık ya da akıllı telefon entegrasyonunu mümkün kılan GXV serisi Video IP telefonlar renkli ekran üzerinde tasarlanan standart ya da sonradan yüklenebilecek XML servisler ile farklılık yaratır.